Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı izle Tr Altyazılı

0

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı izle Tr Altyazılı

Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı izle 1080p KorSUB Full Seyret, Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı izle 1080p KorSUB Tek Part 720p 1080p Hd online alternatif seçenekleriyle filmi izleyebilirsiniz. ,filmin konusundan bahsedecek olursak;
2016 yapımı olan ve 18 Kasım 2016’da Türkiye’de vizyona girecek olan filmi henüz vizyona girmeden sizlere 1080p HD kalitesinde adeta sinemayı evinize getirerek sunmanın gururunu yaşıyoruz. Korku türündeki filmimiz ABD yapımı olmakla birlikte yönetmenliğini Mike Flanagan üstlendi. Filmde dikkat çeken oyuncular ise Annalise Basso, Elizabeth Reaser, Lulu Wilson oluyor. Filmin konusu artık teknoloji devrinde olmamızın sebebiyle teknolojik aletleri kullanarak sahte ruh çağırma seansları düzenliyorlar. Bekar anne ve yanındaki iki kızı bu ruh çağırma seansları ile para kazanıyor ve öyle geçiniyorlar. Ancak bu işlerini büyültmek için aldıkları bir ruh çağırma tahtası sahte olmaktan çıkarak gerçeğe dönüyor ve annenin küçük kızını etkisi altına alıyor. Anne ve büyük kızı bu durum karşısında çaresiz kalırken, bu gerçek ruh ile mücadele etmeye çalışıyorlar.
Yorumlarınızın önemli olduğunu unutmayın. Sitemiz böylelikle gelişecek ve büyüyecek. Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı izle 1080p KorSUB Keyifli seyirler.

Tür: 2016 Filmleri, Gerilim Filmleri, imdb 7.0+ Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.5

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?