Midnight Special Tr Dublaj izle 1080p

0

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Midnight Special Tr Dublaj izle 1080p

Midnight Special izle 1080p Full Seyret, Midnight Special izle 1080p Tek Part 720p 1080p Hd online alternatif seçenekleriyle filmi izleyebilirsiniz. ,filmin konusundan bahsedecek olursak;

Midnight Special, Sığınak ile tanıdığımız Jeff Nichols´ın Altın Ayı ödülü için yarıştığı yeni filmi. 80´li yılların fantastik filmlerine göz kırpan yapımda bir baba ile oğlun çevresindeki herkesten kaçmasını konu alıyor. Babanın bir dönem katıldığı dini tarikat çocuğunu ele geçirmiştir. Devlet de bu gizemli çocuğun peşindedir. Bu sıra da eski bir okul arkadaşı olan doktor Jose, Roy’e oğlunun özel güçleri hakkında bilgi verir. Roy ona tapan bir tarikattan çocuğunu kaçırır ancak tarikat, onu ne pahasına olursa olsun geri almaya kararlıdır. Bunun üzerine Roy, hem tarikat üyelerinden hemde arkalarındaki tüm  hükümet görevlilerini de peşine takarak Alton’un doğa üstü güçleri sayesinde amansız bir kovalamacanın ortasında kalacaktır. Hem Amerikan ordusu hem de tarikat tarafından kovalanan baba oğul aslında her şeyi kökünden değiştirecek bir noktaya doğru gittiklerinin farkında değillerdir.

Yorumlarınızın önemli olduğunu unutmayın. Sitemiz böylelikle gelişecek ve büyüyecek. Midnight Special izle 1080p Keyifli seyirler.

Tür: 2016 Filmleri, ABD Filmleri, Bilimkurgu Filmleri

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.7

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?