; charset=UTF-8" /> Acımasız Rekabet izle Tr Altyazılı | Hd Film İzle, Full Türkçe, 720p İzle, 1080p Online İzle

Acımasız Rekabet izle Tr Altyazılı

0

85
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
ÖZET             :

Acımasız Rekabet izle 1080p Full Seyret, Acımasız Rekabet izle 1080p Tek Part 720p 1080p Hd online alternatif seçenekleriyle filmi izleyebilirsiniz. ,filmin konusundan bahsedecek olursak;
Troy’un hayatında hapishane, mafya, çeteler ve tecrübeler hepsi bulunmaktadır. Hapishaneye kadar uzanan hayatına yeni bir yön vermek isteyen Troy artık sakin ve temiz bir yaşam şeklini benimsemiştir. Fakat hayat ona istediği yaşamı sunmakta zorlanmaktadır. Suç, adaletsizlik ve yalan her yerdedir. Hapisten çıkan üç kafadarın yaşama yeniden adapte olmaya çalışması ve sistemin bu mahkûmlara adil davranmayarak, onları toplumun dışlaması istedikleri temiz hayatı yaşamalarını zorlaştırmaktadır. Bu üç arkadaştan lider ruha sahip Troy güzel bir planla arkadaşlarının karşısına çıkar. Peki bu plan istedikleri temiz hayatı onlara yaşatacak mıdır? Çılgın üçlünün aldıkları bu iş oldukça tehlikelidir. Fakat üç kafadar işin tehlike boyutunu oldukça geç fark edecektir.

Yorumlarınızın önemli olduğunu unutmayın. Sitemiz böylelikle gelişecek ve büyüyecek. Acımasız Rekabet izle 1080p Keyifli seyirler.

Tür: 2016 Filmleri, ABD Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 5.3

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
Noel Gecesi izle Tr Dublaj

IMDB Puanı: 5.1

113 izlenme
Savaş Vadisi izle Tr Altyazılı

IMDB Puanı: 8.7

453 izlenme
İftarlık Gazoz izle 1080p Full

IMDB Puanı: 7.6

1.343 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?